Základňa Luszczek na Blaser

Kód: MONT_0015
Neohodnotené
Značka: Luszczek
280 € / ks 233,33 € bez DPH
Do 5 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Montáže Luszczek sa vyrábajú na základe dlhoročných skúseností s lovom a športovou streľbou. Zostavy z vysokokvalitnej ocele sú vyvinuté s ohľadom na vysokú variabilitu. Pre všetky zbrane Blaser (R93-R8-BBF95-BBF97-Blaser Duo-K95).

Detailné informácie

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 150€
Expresné dodanie objednávky
Expresné dodanie
skladového tovaru do 24 hodín
Profesionálne poradenstvo v oblasti poľovníckych a streleckých potrieb
Profesionálne poradenstvo
v oblasti poľovníckych a streleckých potrieb

Podrobný popis

Montáže Luszczek sa vyrábajú na základe dlhoročných skúseností s lovom a športovou streľbou. Montáže z kvalitnej ocele sú vyvinuté s ohľadom na vysokú variabilitu, čo umožňuje prispôsobiť montáž presným požiadavkám zákazníka. Zostavy sa skladajú zo samotnej základne a príslušenstva (adaptéry na nočné videnie a termovízie). Pre konkrétny model nočného videnia alebo termovízie je potrebné dokúpiť príslušný adaptér. 

Medzi významné výhody montáží Luszczek patrí možnosť bočnej korekcie priamo na montáži, ktorou možno účinne kompenzovať rôzne nerovnosti na zbrani a dosiahnuť tak zachovanie polohy zamýšľanej osi v strede displeja.

Rýchloupínacia základňa je určená pre zbrane:

  • Pre všetky zbrane Blaser (R93-R8-BBF95-BBF97-Blaser Duo-K95).

Rýchloupínací systém je navrhnutý tak, aby opakovane udržal nástrel zbrane aj pri častom skladaní zameriavača. Nespornou výhodou oproti pevnej základni je, že montáž je počas inštalácie vďaka vopred nastavenému a aretovanému momentu doťahovaná rovnakou silou v rovnakom bode . Rovnaký výsledok je tak zaručený!

Dodatočné parametre

Kategória: Montáže na nočné videnia a termovízie
Záruka: 2 roky