O nás

Poľovníctvo nie je len hobby, ale aj životné poslanie a životný štýl, ktorý je úzko spätý s láskou k prírode, alebo lovom.  Z toho vznikol aj náš názov - PRAEDATOR čo v Latinčine znamená "lovec".

V našom e-shope sme sa Vám rozhodli ponúknuť doplnky, ktoré Vám tento zážitok z prírody ešte viac spríjemnia. Nájdete u nás rôzne poľovnícke potreby ako sú batohy, fotopasce či kŕmne zariadenia. Takisto aj pozorovacie zariadenia, ako monokulárne termovízie, termovízne zameriavače, puškohľady s nočným videním, montáže, predsádky a zásadky od renomovaných značiek, ako sú HIKMICRO, INFIRAY a PARD.

Certifikovaný predajca značky Hikmicro

Ak máte záujem o niektorý z produktov a nenájdete ho na našom e-shope, môžete nás kontaktovať a vypracujeme priamo pre Vás cenovú ponuku s najlepšou možnou cenou a rýchlou dostupnosťou (ak je tovar skladom u dodávateľa, tak bude pripravený u nás k osobnému odberu do 2 pracovných dní). 

Žijeme rýchly život, kedy nemáte čas navštíviť predajňu s poľovníckymi potrebami, preto Vám ponúkame možnosť pohodlného nákupu priamo z pokoja domova a za oveľa lepšie ceny.

Ďakujeme za návštevu nášho e-shopu.

 

S pozdravom

 

Tím PRAEDATOR